1
/
van
1
Chenille kussenhoes hazelnoot 304 SYM21
Chenille kussenhoes hazelnoot 304 SYM21
Exclusief BTW.
Niet op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
- Weldaad collectie
- Handgemaakt
- Boucle
- verkrijgbaar in meerdere kleuren
- Weldaad collectie
- Handgemaakt
- Boucle
- verkrijgbaar in meerdere kleuren
More information
| Lengte | 60,0 cm |
| Breedte | 10,0 cm |
| Hoogte | 40,0 cm |
| Gewicht | 0,7 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 8 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 63049200 |
| Materiaal | Chenille |
| EAN code | 8785252170207 |
| Lengte | 60,0 cm |
| Breedte | 10,0 cm |
| Hoogte | 40,0 cm |
| Gewicht | 0,7 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 8 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 63049200 |
| Materiaal | Chenille |
| EAN code | 8785252170207 |