1
/
van
7
Kaarsenhouder zwart metaal MJ-2
Kaarsenhouder zwart metaal MJ-2
Exclusief BTW.
Niet op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Deze handgemaakte kaarsenhouder is gemaakt van zwart metaal en combineert decoratieve aantrekkingskracht met ambachtelijk vakmanschap.
Deze handgemaakte kaarsenhouder is gemaakt van zwart metaal en combineert decoratieve aantrekkingskracht met ambachtelijk vakmanschap.
More information
| Lengte | 13,0 cm |
| Breedte | 13,0 cm |
| Hoogte | 4,0 cm |
| Gewicht | 0,2 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 2 |
| Verpakkingseenheid | 2 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| EAN code | 8785252174380 |
| Lengte | 13,0 cm |
| Breedte | 13,0 cm |
| Hoogte | 4,0 cm |
| Gewicht | 0,2 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 2 |
| Verpakkingseenheid | 2 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| EAN code | 8785252174380 |