1
/
van
1
Vogelkrans TI1101
Vogelkrans TI1101
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Voeg een speelse toets toe aan je interieur met deze prachtige handgemaakte slinger met delicate vogeltjes en glinsterende glazen besjes. Gemaakt van glas en metaal, brengt dit betoverende stuk charme en lichtheid in elke ruimte, perfect voor de feestdagen of om het hele jaar door te gebruiken.
Voeg een speelse toets toe aan je interieur met deze prachtige handgemaakte slinger met delicate vogeltjes en glinsterende glazen besjes. Gemaakt van glas en metaal, brengt dit betoverende stuk charme en lichtheid in elke ruimte, perfect voor de feestdagen of om het hele jaar door te gebruiken.
More information
| Lengte | 183,0 cm |
| Hoogte | 2,0 cm |
| Gewicht | 0,5 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 6 |
| Verpakkingseenheid | 2 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Messing |
| Kleur | Groente |
| EAN code | 8785252178883 |
| Lengte | 183,0 cm |
| Hoogte | 2,0 cm |
| Gewicht | 0,5 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 6 |
| Verpakkingseenheid | 2 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Messing |
| Kleur | Groente |
| EAN code | 8785252178883 |