1
/
van
5
Bel ornament messing kralen BE002
Bel ornament messing kralen BE002
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Breng de feestvreugde met dit belornament, versierd met messing kralen en een felrode mantel. Hij is met zorg handgemaakt en verkrijgbaar in verschillende kleuren, passend bij uw interieur.
Breng de feestvreugde met dit belornament, versierd met messing kralen en een felrode mantel. Hij is met zorg handgemaakt en verkrijgbaar in verschillende kleuren, passend bij uw interieur.
More information
| Lengte | 4,0 cm |
| Breedte | 4,0 cm |
| Hoogte | 12,0 cm |
| Gewicht | 0,015 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 10 |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 95051000 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Veelkleurig |
| EAN code | 8785252176056 |
| Lengte | 4,0 cm |
| Breedte | 4,0 cm |
| Hoogte | 12,0 cm |
| Gewicht | 0,015 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 10 |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 95051000 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Veelkleurig |
| EAN code | 8785252176056 |