1
/
van
4
Bel ornament groene mantel BE004
Bel ornament groene mantel BE004
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Voeg een feestelijk tintje toe met dit belornament met gouden glaskralen en een groen gewaad. Met zorg handgemaakt en verkrijgbaar in verschillende kleuren, passend bij jouw stijl.
Voeg een feestelijk tintje toe met dit belornament met gouden glaskralen en een groen gewaad. Met zorg handgemaakt en verkrijgbaar in verschillende kleuren, passend bij jouw stijl.
More information
| Lengte | 4,0 cm |
| Breedte | 4,0 cm |
| Hoogte | 12,0 cm |
| Gewicht | 0,015 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 20 |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 95051000 |
| Materiaal | Messing |
| Kleur | Groente |
| EAN code | 8785252176063 |
| Lengte | 4,0 cm |
| Breedte | 4,0 cm |
| Hoogte | 12,0 cm |
| Gewicht | 0,015 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 20 |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 95051000 |
| Materiaal | Messing |
| Kleur | Groente |
| EAN code | 8785252176063 |