1
/
van
9
Bel ornament groene kralen BE008
Bel ornament groene kralen BE008
Exclusief BTW.
Voorraad laag
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Geef je interieur een feestelijke uitstraling met dit belornament met groene kralen en drie glinsterende edelstenen. Met zorg handgemaakt en ook verkrijgbaar in roze.
Geef je interieur een feestelijke uitstraling met dit belornament met groene kralen en drie glinsterende edelstenen. Met zorg handgemaakt en ook verkrijgbaar in roze.
More information
| Lengte | 2,0 cm |
| Breedte | 2,0 cm |
| Hoogte | 12,0 cm |
| Gewicht | 0,015 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 10 |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 95051000 |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Groente |
| EAN code | 8785252176094 |
| Lengte | 2,0 cm |
| Breedte | 2,0 cm |
| Hoogte | 12,0 cm |
| Gewicht | 0,015 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 10 |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 95051000 |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Groente |
| EAN code | 8785252176094 |