1
/
van
4
Engel ornament TI2523
Engel ornament TI2523
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Vier de feestdagen met deze prachtige handgemaakte kerstdecoratie in de vorm van een engel. Gemaakt van messing, voegt hij tijdloze elegantie en feestelijke charme toe aan uw kerstdecoratie.
Vier de feestdagen met deze prachtige handgemaakte kerstdecoratie in de vorm van een engel. Gemaakt van messing, voegt hij tijdloze elegantie en feestelijke charme toe aan uw kerstdecoratie.
More information
| Lengte | 18,5 cm |
| Breedte | 13,5 cm |
| Hoogte | 2,0 cm |
| Gewicht | 0,1 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 6 |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Messing |
| EAN code | 8785252175455 |
| Lengte | 18,5 cm |
| Breedte | 13,5 cm |
| Hoogte | 2,0 cm |
| Gewicht | 0,1 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 6 |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Messing |
| EAN code | 8785252175455 |