1
/
of
4
Cushion cover Chocolate
Cushion cover Chocolate
Taxes are excluded.
Out of stock
Couldn't load pickup availability
Minimum order amount is €500.
Share

Product description
Cushion cover Velvet Chocolate, the cover is made from natural velvet cotton, the filling is made from fiber, it is a high quality filling from 500gramm.
Cushion cover Velvet Chocolate, the cover is made from natural velvet cotton, the filling is made from fiber, it is a high quality filling from 500gramm.
More information
| Length | 50.0 cm |
| Width | 50.0 cm |
| Height | 5.0 cm |
| Weight | 0.4 g |
| Min. order quantity | 1 |
| Packing quantity | 1 |
| Country of origin | India |
| HS code | 63049200 |
| Material | Velvet |
| Color | Brown |
| EAN code | 8945005152496 |
| Length | 50.0 cm |
| Width | 50.0 cm |
| Height | 5.0 cm |
| Weight | 0.4 g |
| Min. order quantity | 1 |
| Packing quantity | 1 |
| Country of origin | India |
| HS code | 63049200 |
| Material | Velvet |
| Color | Brown |
| EAN code | 8945005152496 |