1
/
of
4
Small vase DE0070
Small vase DE0070
Taxes are excluded.
Expected late May 2026
Couldn't load pickup availability
Minimum order amount is €500.
Share

Product description
- Handmade
- Sustainable
- Glass
- Handmade
- Sustainable
- Glass
More information
| Length | 4.0 cm |
| Width | 4.0 cm |
| Height | 6.0 cm |
| Weight | 0.3 g |
| Min. order quantity | 12 |
| Packing quantity | 12 |
| Country of origin | India |
| HS code | 70139900 |
| Material | Glass |
| Color | Transparent |
| EAN code | 8945005151826 |
| Length | 4.0 cm |
| Width | 4.0 cm |
| Height | 6.0 cm |
| Weight | 0.3 g |
| Min. order quantity | 12 |
| Packing quantity | 12 |
| Country of origin | India |
| HS code | 70139900 |
| Material | Glass |
| Color | Transparent |
| EAN code | 8945005151826 |