1
/
of
3
Vase recycled glass lilac WEL199
Vase recycled glass lilac WEL199
Taxes are excluded.
Expected Late May 2026
Couldn't load pickup availability
Minimum order amount is €500.
Share

Product description
Tealightholder recycled glass lilac.
- Handmade
- Dimensions: 8x8x15 cm
- Weldaad Collection
Tealightholder recycled glass lilac.
- Handmade
- Dimensions: 8x8x15 cm
- Weldaad Collection
More information
| Length | 8.0 cm |
| Width | 8.0 cm |
| Height | 15.0 cm |
| Weight | 0.2 g |
| Min. order quantity | 12 |
| Packing quantity | 12 |
| Country of origin | India |
| HS code | 70139900 |
| Material | Recycled glass |
| Color | Purple |
| EAN code | 8785252173659 |
| Length | 8.0 cm |
| Width | 8.0 cm |
| Height | 15.0 cm |
| Weight | 0.2 g |
| Min. order quantity | 12 |
| Packing quantity | 12 |
| Country of origin | India |
| HS code | 70139900 |
| Material | Recycled glass |
| Color | Purple |
| EAN code | 8785252173659 |