1
/
of
2
Square mirror large EW-4589C
Square mirror large EW-4589C
Taxes are excluded.
Low stock
Couldn't load pickup availability
Minimum order amount is €500.
Share

Product description
Decorative square wall mirror with a brass frame.
- Handmade
- Size: 20x20cm, total height included chain 33cm
Decorative square wall mirror with a brass frame.
- Handmade
- Size: 20x20cm, total height included chain 33cm
More information
| Length | 20.0 cm |
| Width | 0,3 |
| Height | 20.0 cm |
| Weight | 0.35 g |
| Min. order quantity | 4 |
| Packing quantity | 1 |
| Country of origin | India |
| HS code | 70099200 |
| Material | Glass |
| Color | Transparent |
| EAN code | 8945005153899 |
| Length | 20.0 cm |
| Width | 0,3 |
| Height | 20.0 cm |
| Weight | 0.35 g |
| Min. order quantity | 4 |
| Packing quantity | 1 |
| Country of origin | India |
| HS code | 70099200 |
| Material | Glass |
| Color | Transparent |
| EAN code | 8945005153899 |