1
/
of
6
Cushion cover velvet NAK2310 Warehouse
Cushion cover velvet NAK2310 Warehouse
Taxes are excluded.
Out of stock
Couldn't load pickup availability
Minimum order amount is €500.
Share

Product description
Decorative handmade soft velvet cushion cover, natural velvet with slub backside and zipper.
Decorative handmade soft velvet cushion cover, natural velvet with slub backside and zipper.
More information
| Length | 50.0 cm |
| Width | 50.0 cm |
| Height | 10.0 cm |
| Weight | 0.7 g |
| Min. order quantity | 8 |
| Packing quantity | 1 |
| Country of origin | India |
| HS code | 63025100 |
| Material | Cotton |
| Color | Orange |
| EAN code | 8785252174779 |
| Length | 50.0 cm |
| Width | 50.0 cm |
| Height | 10.0 cm |
| Weight | 0.7 g |
| Min. order quantity | 8 |
| Packing quantity | 1 |
| Country of origin | India |
| HS code | 63025100 |
| Material | Cotton |
| Color | Orange |
| EAN code | 8785252174779 |