1
/
of
3
Marble tealight Whisper MJ23622
Marble tealight Whisper MJ23622
Taxes are excluded.
Out of stock
Couldn't load pickup availability
Minimum order amount is €500.
Share

Product description
This wonderful white marble tealight holder makes you whisper...
- Handmade
- Marble
- Weldaad Collection
This wonderful white marble tealight holder makes you whisper...
- Handmade
- Marble
- Weldaad Collection
More information
| Length | 7.0 cm |
| Width | 7.0 cm |
| Height | 7.0 cm |
| Weight | 0.8 g |
| Min. order quantity | 4 |
| Packing quantity | 4 |
| Country of origin | India |
| HS code | 68029100 |
| Material | Marble |
| Color | White |
| EAN code | 8785252172423 |
| Length | 7.0 cm |
| Width | 7.0 cm |
| Height | 7.0 cm |
| Weight | 0.8 g |
| Min. order quantity | 4 |
| Packing quantity | 4 |
| Country of origin | India |
| HS code | 68029100 |
| Material | Marble |
| Color | White |
| EAN code | 8785252172423 |