1
/
of
4
Cushion cover Red
Cushion cover Red
Taxes are excluded.
Low stock
Couldn't load pickup availability
Minimum order amount is €500.
Share

Product description
Cushion cover velvet red, filling not included.
- 100% cotton
- Handmade
Cushion cover velvet red, filling not included.
- 100% cotton
- Handmade
More information
| Length | 50.0 cm |
| Width | 50.0 cm |
| Height | 10.0 cm |
| Weight | 0.4 g |
| Min. order quantity | 2 |
| Packing quantity | 2 |
| Country of origin | India |
| HS code | 63049200 |
| Material | Velvet |
| Color | Red |
| EAN code |
| Length | 50.0 cm |
| Width | 50.0 cm |
| Height | 10.0 cm |
| Weight | 0.4 g |
| Min. order quantity | 2 |
| Packing quantity | 2 |
| Country of origin | India |
| HS code | 63049200 |
| Material | Velvet |
| Color | Red |
| EAN code |