1
/
of
2
Koi Fish AS0123
Koi Fish AS0123
Taxes are excluded.
Out of stock
Couldn't load pickup availability
Minimum order amount is €500.
Share

Product description
Bring serene beauty to your space with this decorative Koi fish ornament. Handmade from brass, it’s a symbol of strength and perseverance, beautifully crafted.
Bring serene beauty to your space with this decorative Koi fish ornament. Handmade from brass, it’s a symbol of strength and perseverance, beautifully crafted.
More information
| Length | 12.0 cm |
| Width | 5.0 cm |
| Height | 0.1 cm |
| Weight | 0.2 g |
| Min. order quantity | 12 |
| Packing quantity | 12 |
| Country of origin | India |
| HS code | 83062900 |
| Material | Metal |
| Color | Gold-colored |
| EAN code | 8785252175516 |
| Length | 12.0 cm |
| Width | 5.0 cm |
| Height | 0.1 cm |
| Weight | 0.2 g |
| Min. order quantity | 12 |
| Packing quantity | 12 |
| Country of origin | India |
| HS code | 83062900 |
| Material | Metal |
| Color | Gold-colored |
| EAN code | 8785252175516 |