1
/
of
4
Iron nail, MJ10
Iron nail, MJ10
Taxes are excluded.
Out of stock
Couldn't load pickup availability
Minimum order amount is €500.
Share

Product description
Golden nail as hook to suspend light weight objects.
Golden nail as hook to suspend light weight objects.
More information
| Length | 10.0 cm |
| Width | 2.0 cm |
| Height | 0.0 cm |
| Weight | 0.2 g |
| Min. order quantity | 10 |
| Packing quantity | 10 |
| Country of origin | India |
| HS code | 83062900 |
| Material | Metal |
| Color | Gold-colored |
| EAN code | 8945005155152 |
| Length | 10.0 cm |
| Width | 2.0 cm |
| Height | 0.0 cm |
| Weight | 0.2 g |
| Min. order quantity | 10 |
| Packing quantity | 10 |
| Country of origin | India |
| HS code | 83062900 |
| Material | Metal |
| Color | Gold-colored |
| EAN code | 8945005155152 |