1
/
of
1
Chenille cushion cover hazel 304 SYM21
Chenille cushion cover hazel 304 SYM21
Taxes are excluded.
Out of stock
Couldn't load pickup availability
Minimum order amount is €500.
Share

Product description
- Weldaad collection
- Handmade
- Boucle
- available in multiple colors
- Weldaad collection
- Handmade
- Boucle
- available in multiple colors
More information
| Length | 60.0 cm |
| Width | 10.0 cm |
| Height | 40.0 cm |
| Weight | 0.7 g |
| Min. order quantity | 8 |
| Packing quantity | 1 |
| Country of origin | India |
| HS code | 63049200 |
| Material | Chenille |
| EAN code | 8785252170207 |
| Length | 60.0 cm |
| Width | 10.0 cm |
| Height | 40.0 cm |
| Weight | 0.7 g |
| Min. order quantity | 8 |
| Packing quantity | 1 |
| Country of origin | India |
| HS code | 63049200 |
| Material | Chenille |
| EAN code | 8785252170207 |